אנא מלאו את הטופס ואנו ניצור עמכם קשר ללא כל התחייבות
שם מלא: טלפון: אימייל: עיר:
טיפולי הרמת חזה
טיפולי הרמת חזה

קצת על הרמת חזה...

טיפול הרמת חזה נועד לנשים אשר מעוניינות להחזיר את המראה הצעיר של חזה עומד. עם השנים הולך ומאבד החזה את המראה הצעיר והיפה, תופעה זו נגרמת בדרך כלל ע"י תהליכים טבעיים של כח המשיכה,הנקה והריון אשר גורמים למראה של שדיים נפולים ללא נפח וחסרי גמישות.

אודות הטיפול

ניתוח הרמת חזה נערך ברוב המקרים בהרדמה מלאה ואורכו בין שעה עד למספר שעות תלוי בהיקף הניתוח. בחלק מן המקרים קיים צורך לשלב טיפול נוסף על מנת להגיע אל התוצאה הרצויה.אם את בעלת חזה גדול, יתכו וימליץ לך המנתח על הקטנת חזה על מנת לשמור על המראה המורם של השדיים לאורך זמן שכן ידוע כי חזה גדול מאד נוטה לצנוח ולאבד צורה מהר יותר עם השנים.אם את בעלה חזה קטן יתכן וימליץ המנתח על הגדלת חזה שכן לעיתים במהלך הטיפול להרמת החזה, נוטים שדיים קטנים לאבד מנפחם וקיים צורך בהגדלתם על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

הטיפ של אסתי

למרות שכולנו מעוניינות להגיע לאותה התוצאה של חזה צעיר ושופע, קיימת חשיבות רבה לפגישת ייעוץ בשיתוף רופא לפני התחלת הטיפול על מנת להגדיר מה הן מטרות הטיפול ולוודא שאכן ניתן להשיגן שכן ההגדרה לחזה יפה היא דבר אינדיוידואלי המשתנה מאישה לאישה ומושפע גם מגורמים פיסיולוגים כגון מבנה עור וגוף.

לקבלת הצעות לפגישת ייעוץ חינם אצל המרפאות המובילות - לחץ כאן

בריאות - לפני שמתחילים את הטיפול להרמת חזה חשוב לוודא כי למרפאה שבחרתם יש את הוותק והניסיון בתחום וכי הרופא המנתח מתמחה בתחום הפלסטיקה והכירוגיה.הניתוח אינו נחשב לניתוח מורכב אולם כמו כל ניתוח אחר עדיין קיים סיכוי קטן לסיבוכים לכן חשוב כי הניתוח יתבצע ע"י מרפאה המתמחה בתחום.

מחיר - לא ניתן להגיד כי קיים מחיר אחיד לטיפולי הרמת חזה בשוק בעקבות השוני בהיקף הטיפולים המבוצעים . אולם למרות זאת כדאי לערוך השוואה כאשר תדעו מהו הטיפול הנחוץ לכן שכן קיימות מרפאות רבות המציעות הנחות ומבצעים רבים.

לקבלת הצעה להרמת חזה מהרפאות המובילות ביותר - לחץ כאן

 

ריכזתי לכן את מגוון ההצעות לטיפולי הרמת חזה מהמרפאות המובילות בתחום לבחירתכם:
לקבלת הצעות מיידיות מהחברות המובילות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
עיר: