אנא מלאו את הטופס ואנו ניצור עמכם קשר ללא כל התחייבות
שם מלא: טלפון: אימייל: עיר:
טיפולי שאיבת שומן
טיפולי שאיבת שומן

קצת על שאיבת שומן...

שאיבת שומן הוא טיפול הנועד לשאוב שומן לצמיתות מאזורים מסוימים בגוף.הטיפול נועד לעזור בהעלמת תאי שומן אשר מצטברים בחלקים מסוימים בגוף ולא ניתן לסלקם בעזרת דאיטה או התעמלות.האזורים השכיחים ביותר לביצוע שאיבת שומן הם: מתניים,ירכיים,עכוז,ברכיים,זרועות,לחיים וצוואר. כיום ניתן גם לבצע את הטיפול כנגד בעיית "סנטר כפול" ,באיזורים מוסימים בבטן ואף לטפל בבעיית שומן חזה אצל גברים.

אודות הטיפול

טיפול לשאיבת שומן מתבצע בהרדמה כללית ובמהלכו מחדירים צינורית לאיזור השומן ומבצעים את הליך השאיבה.משך הניתוח תלוי באיזור הטיפול והוא נערך בממוצא כ- שעה וחצי.קיימות מספר טכניקות לביצוע שאיבת שומן בצורה מיטבית ואפקטיבית.

הטיפ של אסתי

חשוב מאד להדגיש עניין שאנשים רבים נוטים להתבלבל בו : טיפול לשאיבת שומן אינו משמש כתחליף לדיאטה אלה כפתרון לבעיית שומן מקומית אשר לא ניתן לפתור בטיפולי הרזיה או התעמלות. לפני שמחליטים על מקום הטיפול, חשוב לוודא כי המרפאה הנבחרת עובדת ברישיון משרד הבריאות והיא ידועה ובעלת ניסיון בתחום.

לקבלת הצעות מהמרפאות המובילות בתחום - לחץ כאן

בריאות - כשם שלא תתפשרו על מקצועיות רפואית בכל ניתוח אחר, אין להתפשר על כך גם בניתוח שאיבת שומן.יש לוודא כי הרופא המנתח הינו רופא מומחה ובעל תעודת הסמכה לעסוק בתחום.

מחיר - קשה להגדיר מחיר אחיד לשאיבת שומן שכן הדבר תלוי בגודל ואזור הטיפול המבוקש.יחד עם זאת כדאי לערוך השוואת מחירים לפני קבלת החלטה שכן רוב המרפאות המובילות בתחום האסתטיקה מציעות את הטיפול במבצעים והנחות.

לקבלת העצות לשאיבת שומן מהמרפאות המובילות ביותר - לחץ כאן

 

ריכזתי לכם את מגוון ההצעות לשאיבת שומן מהמרפאות המובילות בתחום לבחירתכם:
לקבלת הצעות מיידיות מהחברות המובילות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
עיר: