אנא מלאו את הטופס ואנו ניצור עמכם קשר ללא כל התחייבות
שם מלא: טלפון: אימייל: עיר:
טיפולי הקטנת חזה
טיפולי הקטנת חזה

קצת על הקטנת חזה...

ניתוח להקטנת חזה נועד לנשים אשר סובלות מחזה גדול מדיי או מחזה נפול. נהוג לחשוב כי כל הנשים חושקות בחזה גדול אשר יבליט את נשיותן. אולם קיימים מקרים שבהם חזה גדול מהווה סוג של מטרד בחיי היום יום ויש צורך להקטינו.דוגמאות שכיחות להשפעות חזה גדול הן:כאבי צוואר וגב,חיכוך עור,אדמומיות ופטרת,כאבים בלבישת חזיה ועוד. ניתוח הקטנת חזה נועד לפתור את אותן בעיות ובמקביל להעלים את המראה הנפול של השדיים ולעצב אותן.

אודות הטיפול

ניתוח הקטנת חזה מתבצע בטכניקות שונות בהתאם לגודל השד ומבנה הגוף. הניתוח הינו בהרדמה מלאה ואורכו בין 3 - 5 שעות.

הטיפ של אסתי

לפני ניתוח להקטנת החזה מתקיימת פגישת ייעוץ בשיתוף רופא מומחה לתחום אשר בה מוגדרים מטרות הניתוח. במהלך המפגש יבדוק הרופא את שדייך על מנת להמליץ לך הטיפול המתאים ביותר.חשוב להעלות את כל השאלות או החששות במהלך המפגש הזה וגם יחד להתרשם מהמרפאה והמקצועיות של הרופא המנתח.

לפגישת ייעוץ חינם במרפאות המובילת - לחץ כאן

בריאות - כמו בכל ניתוח אחר, קיים גם חשש להיווצרות סיבוכים בניתוח זה.לכן חשוב לבחור במרפאה המתמחה בתחום בעלת מנתח מיומן אשר במידה והיווצרו סיבוכים ידע לתת את המענה הטוב ביותר.

מחיר - לא ניתן לקבוע מחיר אחיד לניתוח הקטנת חזה משום שהדבר תלוי בהיקף וסוג הטיפול המבוקש.יחד עם זאת שווה לערוך השוואת מחירים ביו המרפאות השונות שכן רוב מרפאות האתטיקה עוסקות בתחום הקטנת השדיים מציעות מבצעים והנחות.

לקבלת הצעות להקטנת חזה מהמרפאות המובילות ביותר - לחץ כאן

 

ריכזתי לכם את מגוון ההצעות לטיפולי לייזר מהמרפאות המובילות בתחום לבחירתכם:
לקבלת הצעות מיידיות מהחברות המובילות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
עיר: