אנא מלאו את הטופס ואנו ניצור עמכם קשר ללא כל התחייבות
שם מלא: טלפון: אימייל: עיר:
טיפולי הגדלת חזה
טיפולי הגדלת חזה

 

קצת על הגדלת חזה...

אין ספק כי הניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר כיום הינו ניתוח להגדלת חזה.כיום, נשים רבות אשר סובלות מחזה לא מפותח או משדיים שהצטמקו מחליטות על ביצוע ניתוח הגדלת חזה כפתרון לבעיה.ניתוח זה מספק פתרון לבעיה באופן מהיר יחסית ובשביעות רצון גבוהה תוך שינוי מבנה החזה ושיפור מצב רוחה של המטופלת.

אודות הטיפול

ניתוח הגדלת חזה נחשב לניתוח לא מסובך אשר אינו אורך ברוב המקרים יותר משעה. במהלך הניתוח מוכנסים שתלי סיליקון לאזור החזה בהרדמה מלאה או מקומית, תלוי בהיקף הניתוח.ישנם מספר סוגי שתלים מסיליקון אשר עיקר ההבדל ביניהם הינו בגודל והצורה.לפני הניתוח מתבצעת בדיקה קלינית לאזור השד ע"י הרופא המנתח ובא מוחלט יל השתל המתאים ביותר לפי המלצת הרופא ורצונה של המטופלת.

הטיפ של אסתי

לפני תחילת הניתוח מתקיימת פגישה בשיתוף הרופא המנתח שבה מוגדרים מטרות הניתוח.חשוב להסביר למנתח באותה פגישה את הרצונות והציפיות מהניתוח להגדלת החזה ולא להסתפק בהסברים כללים כגון חזה יפה שכן מה שנחשב יפה אצל אישה אחת לא בהכרח יחשב יפה אצל אישה אחרת.

בריאות - ניתוח הגדלת שדיים אינו נחשב לניתוח בעל סיכונים רבים אולם חשוב כי הוא יבוצע ע"י מנתח מקצועי ומנוסה בעל רישיון ממשרד הבריאות לעסוק בתחום.

מחיר - בעקבות ריבוי המרפאות העוסקות בתחום ניתוחי הגדלת חזה קיימים בשוק הצעות לניתוחים במחירים מפתיעים. יש לוודא כי המרפאה שבחרתם לעבור בה את הניתוח מתמחה ובעלת ניסיון בתחום טיפולי הגדלת חזה,חשוב לזכור כי ביצוע הניתוח אצל מנתח לא מנוסה עלול להוביל לסיבוכים רפואיים במהלך הניתוח לכן כדאי לבחור במרפאה בעלת ותק וניסיון בתחום הניתוחים הפלסטיים.

 

 

ריכזתי לכם את מגוון ההצעות לטיפולי לייזר מהמרפאות המובילות בתחום לבחירתכם:
לקבלת הצעות מיידיות מהחברות המובילות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
עיר: