אנא מלאו את הטופס ואנו ניצור עמכם קשר ללא כל התחייבות
שם מלא: טלפון: אימייל: עיר:
ניתוחי אוזניים
ניתוחי אוזניים

קצת על ניתוחי אוזניים...

ניתוח אוזניים הינו טיפול פשוט יחסית אשר נועד "לעצב" את מבנה האוזן.הטיפול נחשב לטיפול מקובל בקרב גילאי 8 ומעלה והוא נועד לטפל בעיקר במקרים של אוזניים בולטות ואוזניים לא אחידות.רוב המטופלים אשר מבקשים לעבור ניתוח אוזניים, אינם נדרשים לניתוח בעקבות בעיה רפואית, אלה מתוך בחירה אישית שלהם בדרך כלל בעקבות בעיה חברתית נלווית.מחקרים רבים הראו כי קיים קשר בין ילד אשר סובל מאזניים בולטות לבין בעיות פסיכולוגיות המתעוררות מספר שנים לאחר התבגרותו.

אודות הטיפול

ניתוח אוזניים אינו נחשב לניתוח מורכב.הניתוח נעשה בהרדמה מקומית אצל מבוגרים ובהרדמה כללית אצל מבוגרים.במהלך הניתוח משנה הרופא את מבנה סחוס האוזן כך שיתאים למבנה הפנים.התהליך עצמו חסר כאבים ואינו אורך יותר משעה.אין חשש לפגיעה בשמיעה במהלך הניתוח שכן הוא אינו מתבצע באזורי השמע של האוזן.

הטיפ של אסתי

ניתוחי אוזניים לרוב אינם מתבקשים בעקבות בעיה רפואית דחופה אלה כפתרון לבעיה אסתטית קיימת, לכן כדאי לערוך השוואות מרפאות לפני שמחליטים על מרפאה לבצע בה את הניתוח.

לקבלת הצעות לניתוח אוזניים מהמרפאות המובילות ביותר - לחץ כאן

בריאות - ניתוחי אוזניים לא נחשבים לטיפולים מורכבים אולם הם עדיין מוגדרים כניתוחים רפואיים.התפשרות על קליניקה בינונית בעקבות מחיר עלול להוביל לסיבוכים רפואיים בזמן ולאחר הניתוח לכן יש לוודא כי המרפאה שבחרתם לבצע בה את הטיפולים מתמחה בתחום ניתוחי האוזניים ובעלת וותק וניסיון.

מחיר - קיימות מגוון מרפאות אשר נותנות מבצעים רבים לניתוחי אוזניים, לכן כדאי לערוך השוואה ביניהן על מנת למצוא את המרפאה המשתלמת והמקצועית ביותר.

לקבלת הצעות לניתוח אוזניים מהמרפאות המובילות ביותר - לחץ כאן

 

ריכזתי לכם את מגוון ההצעות לניתוחי אוזניים מהמרפאות המובילות בתחום לבחירתכם:
לקבלת הצעות מיידיות מהחברות המובילות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
עיר: