אנא מלאו את הטופס ואנו ניצור עמכם קשר ללא כל התחייבות
שם מלא: טלפון: אימייל: עיר:
ניתוחי אף
ניתוחי אף

קצת על ניתוחי אף...

אין ספק כי אחד הניתוחים המבוקשים ביותר כיום בתחום הניתוחים הפלסטיים הינו ניתוח אף.האף הינו האיבר הבולט ביותר באזור הפנים ולכן אנשים רבים מבקשים לעבור את הניתוח כאשר הם מרגישים כי האף מפריע להם מבחינה אסתטית.ניתוח אף נועד לשפר את מראה האף ולעצבו בהתאם לבקשת המטופל והמלצות הרופא.

אודות הטיפול

ניתוח אף נערך במרבית המקרים מתוך חלל האף דרך הנחיריים, למעט מקרים מורכבים בהם הניתוח מתבצע מחוץ לאף.במהלך הניתוח,"מעצב" המנתח את שלד האף לפי הצורך.ברוב המקרים מדובר שני סוגי ניתוחים: הקטנת מבנה האף או הצרת נחיריים.קשה לקבוע את אורכו של הניתוח מפני שקיים שוני רב בין הניתוחים השונים.

הטיפ של אסתי

רבים מהמטופלים חוששים כי בעקבות הניתוח יהיה להם מראה של אף מנותח ולא טבעי,אך כיום ידוע כי כאשר הניתוח מתבצע ע"י מנתח מנוסה ניתן להגיע לתוצאות של מראה טבעי ללא חשש.קיימת חשיבות רבה לפגישת הייעוץ בשיתוף הרופא המנתח לפני תחילת הטיפול על מנת להגדיר מה הן מטרות הניתוח ולהבין את השלבים בטיפול.חשוב לשתף את הרופא בחששות וברצונות שקיימים מהניתוח שכן מידע זה יעזור לרופא בתכנון הניתוח בצורה הטובה ביותר לפי רצונותיך והמלצותיו.ניתן גם לבקש להתבונן בתמונות של "לפני" ו - "אחרי" של לקוחות אשר טופלו באותה מרפאה על מנת להחליט ביתר קלות על הניתוח המבוקש.

לקבלת הצעה לפגישת ייעוץ לניתוח אף במרפאות המובילות - לחץ כאן

בריאות - למרות שמדובר בניתוח פשוט יחסית, אין להתפשר על מקצועיות רפואית בקבלת החלטה על מקום ביצוע הניתוח.כמו בכל ניתוח קיים סיכון קטן לסיבוכים לכן חשוב כי הניתוח יבוצע ע"י רופא מנוסה ומיומן בניתוחים פלסטיים אשר ידע לטפל באותם סיבוכים ללא כל חשש.

מחיר - לא ניתן להגדיר מחיר קבוע לניתוחי אף שכן קיים שוני רב בין הניתוחים השונים.כיום פועלות מרפאות רבות אשר מבצעות ניתוחים פלסטיים ברישיון משרד הבריאות לכן כדאי לערוך השוואת מחיר בין אותן המרפאות לקבלת ההצעה הטובה והשתלמת ביותר.

לקבלת הצעות לניתוח אף מהמרפאות המובילות ביותר - לחץ כאן

 

ריכזתי לכם את מגוון ההצעות לניתוחי אף מהמרפאות המובילות בתחום לבחירתכם:
לקבלת הצעות מיידיות מהחברות המובילות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
שם מלא:
טלפון:
אימייל:
עיר: